Kdo u nás již
pracuje

Míra

Operátor výroby - slévárna

V AISINu se můžeme bez obav jeden na druhého spolehnout. Vzájemně si pomáháme a táhneme za jeden provaz. Spolu zvládáme udělat spoustu práce v bezpečném prostředí a v dobré kvalitě. Práce máme hodně, nikdo však na nikoho netlačí. Každý pracujeme podle svých možností.

Mám po dlouhé době práci, do které chodím rád. Je skvělé pracovat ve firmě, kde hned vidíte výsledky své práce. Je to skvělý pocit, když vidíte třeba nové auto od Toyoty na ulici a říkáte si, že jezdí i kvůli vám. Jsem hrdý na svou práci, protože nová, bezpečná a kvalitní auta můžou jezdit i díky mně.

PŘIDEJTE SE K MÍROVI

Monika

Operátor výroby - plasty

V AISIN pracuji na oddělení výroby plastových dílů. Dříve jsem pracovala v obchodě. Tam jsem ale skoro vůbec neměla čas na sebe a finančně to taky nebylo vyhovující. Tady jsem si opravdu výrazně polepšila, a to nejen finančně. Konečně mám dostatek času na svou rodinu.

Je pro mě důležité pracovat ve společnosti, u které se člověk nemusí bát náhlého krachu nebo ztráty práce. Ve firmě, která se zajímá o své lidi a nejsou jí jedno. Nemám ráda stereotyp, proto oceňuji, že se tu pořád děje něco nového. Modernizujeme linky a pro mě, coby ženu, je důležité také to, že práce v AISIN není až tak fyzicky náročná. Zvládne ji opravdu každý. Jsem na svou práci v AISIN hrdá. Díky ní totiž nemusím zanedbávat to, na čem záleží především – rodinu.

Tom

Elektromechanik

AISIN je pro mě vlastně „domovem“ již od roku 2007. Za tu dlouhou dobu jsem se mnohému přiučil. Velmi si cením toho, když se můžu v práci dále vzdělávat a posouvat dál, což mi firma umožňuje. Díky AISINu jsem také úspěšně dokončil vyšší odbornou školu s titulem Dis. V AISINu nezáleží na tom, jestli sem člověk přichází s výučním listem nebo maturitou, protože další oblast vzdělávání si může doplnit za podpory firmy.

Máme skvělou partu, se kterou se dá pořád něco podnikat. Zároveň jsem rád za spoustu benefitů, které v AISINu máme. S rodinou jezdíme často na výlety, naposledy jsme byli v Legolandu. Možností, jak všechny benefity vyčerpat a naplno využít, je spoustu. Jsem na svou práci hrdý zejména proto, že mě dokáže stále i po těch letech motivovat a posouvá moje dovednosti neustále dopředu. To je v dnešní době benefit, který je opravdu k nezaplacení.

PŘIDEJTE SE K TOMOVI

Pavel

Vedoucí dílny (Supervizor)

V AISINu pracuji již 15 let. Nastoupil jsem sem jako nástrojař a postupně se vypracoval na pozici vedoucího údržby forem. Jsem hrdý na to, že pracuji ve firmě, která má opravdu dlouhodobou vizi. Vím, že nebudeme končit za rok, ani za dva.

Vím, že dělám smysluplnou práci, která tu pro mě bude i mnoho dalších let. Jak rostou požadavky zákazníků, rosteme a zlepšujeme se i my. Na začátku měl AISIN 150 zaměstnanců, dnes nás tu pracuje více jak trojnásobek. V AISIN nestojíme na místě a snažíme se jít pořád dopředu. Jsem hrdý na to, že jsem toho součástí.